VENEDİK | 24 Haziran 2017

 RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL
VENEDİK (3)
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
24 Haziran 2017 3 Gece

 
24 Haziran                  İSTANBUL-BOLONYA-VENEDİK
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus kontuarı önünde saat 08.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1217 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:55’te Bologna’ya hareket ve yerel saat ile 13.50’de varış. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 
25 Haziran                  VENEDİK
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile *Venedik Kombi - Gondol turu. (65 Euro). Özel Tekne ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’ de süslemeleri ile ‘altın kilise’ ünvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul’da Ayasofya’dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin görülmesi. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi. Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’nin görülmesinin ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Murano & Burano adalar turu. (35 Euro). Turumuz bitiminde otelimize transfer. Geceleme Venedik otelimizde.
 
26 Haziran                  VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz ile Milano & Verona & Sirmione – Garda gölü turu (90 Euro). Turumuz esnasında Duomo Katedrali, Vittorio Emmanuel Pasajı ve La Scala Meydanı görülecek yerler arasındadır. Milano şehir turunun ardından  tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Roma anfitiyatrosundan (Coloseum) sonra İtalya’daki en büyük anfitiyatrosuna (arena) ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın romantik şehri Verona’yı geziyoruz. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme Venedik otelimizde.
 

27 Haziran                  VENEDİK-BOLOGNA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte Bologna havalimanına transfer. Havalimanına varışa istinaden Pegasus Havayolları’nın PC 424 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.40’da İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 18.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 

3* Oteller
( İstanbul’dan İstanbul’a )

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişi başı
Tek Kişilik
Oda Farkı
3 – 12 Yaş
Çocuk
0 – 2 Yaş
Çocuk
24 Haziran 2017  
399 Euro
120 Euro
349 Euro
150 Euro
 

*** Venedik konaklamaları Padova, Mestre, Mira,  Noventa Di Piave ve Treviso bölgelerinden birinde sunulmaktadır.
****  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

 

 

OTEL İSİMLERİ

Venedik ***

3* Hotel Le Calandre – Padova vb.

3* Raffaello Hotel- Mestre vb.

3* Hotel Al Fogher – Treviso vb.
 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
* Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW) Bologna / Bologna – Istanbul (SAW) gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
* Programda belirtilen otellerde 3 gece oda+kahvaltı bazında konaklamalar, 
* Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
* Otel vergileri & Turist şehir vergileri,
* Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,
* Profesyonel rehberlik hizmetleri
* TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
* Vize ücreti ve servis bedeli (150 Euro)
* Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
* Porgram dışı ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL),
* Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
* İsteğe bağlı şoför bahşişleri
 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren