PORTO & LİZBON | 26-30 Haziran 2017

PORTO & LİZBON TURU
26-30 Haziran 2017
Lizbon (2) &  Porto (2)
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
4 Gece / 5 Gün

 

1.Gün               İstanbul-Lizbon // 26 Haziran 2017 Pazartesi

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 04:35’te buluşma ve bagaj-check-in işlemlerinin ardından THY’nın TK 1755 sayılı seferi ile 07:35’de Lizbon’a uçuş. Yerel saatle 10:30’da Lizbon’a varış ve varışımızın ardından yapılacak panoramik şehir gezisinde şehrin belli başlı bulvarları, VII. Eduardo Parkı, Restauradores ve şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi ve ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasında. Şehir gezisi sonrası günün yorgunluğunu atıp, dinlenmek için otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün               Lizbon // 27 Haziran 2017 Salı

Otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sintra Roca Burnu & Estoril Turu’na katılabilir. Bu turumuzda görülecek yerler arasında Unesco Dünya Mirası Listesi’nde bulunan ve çok sayıda çini koleksiyonuna ev sahipliği yapan Sintra Şehir Sarayı, Sintra eski şehir merkezi, Avrupa Kıtası’nın en batıdaki ucu olan Roca Burnu, Guincho Burnu ve Boca de Inferno Kayalığı, yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü Cascais ve kumarhanesi ile ünlü Estoril bulunmaktadır. Tur bitiminde Lizbon’daki otelimize geri dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Fado Gecesi Turu’na katılabilir. Portekiz’e özgü yemekler ve şarap eşliğinde geleneksel dans ve müziklere tanıklık edeceğimiz bu turdan sonra otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde. 

Sintra Roca Burnu & Estoril Turu: 70 Euro (Kişibaşı) & Fado Gecesi (Yemekli): 65 Euro (Kişibaşı)

 

3.Gün               Lizbon-Porto // 28 Haziran 2017 Çarşamba

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla Porto’ya  hareket. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ve yol üzerinde bulunan Fatima-Nazare-Obidos turuna katılabilir. Katolikler’in en önemli hac merkezlerinden biri olan Fatima, surlarla çevrili ortaçağ şehri Obidos ve bir sahil kasabası olan  Nazare’yi gezdikten sonra Porto’ya doğru devam ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir otobüs yolculuğunun ardından Porto’ya varıyoruz ve otelimize giriş yapıyoruz. Geceleme Porto’daki otelimizde.

Fatima-Nazare-Obidos Turu: 80 Euro (Kişibaşı)

 

4.Gün               Porto // 29 Haziran 2017 Perşembe

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından panoramik Porto Turu’na başlıyoruz. Bu turda göreceğimiz yerler arasında Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü bulunmaktadır. Tur bitiminde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Braga & Guimaraes turuna katılabilir. Bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında Braga şehir merkezi ve Braga Katedrali, Guimares Kalesi, Bragança Dükleri’nin Sarayı vs bulunmaktadır. Tur sonrası özel aracımızla Porto’ya dönüş. Akşamüstü saatlerinde hava şartlarının elverişli olması durumunda rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tekne turuna katılma imkanı. Tekne turu Atlantik Okyanusu’na akan Douro nehrinde yapılacaktır ve görülecek yerler arasında Ribeira ve akdenize özgü geleneksel ve tarihi binalar vardır. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde

Braga & Guimares Turu: 60 Euro (Kişibaşı) & Tekne Turu: 25 Euro (Kişibaşı)

 

5.Gün               Porto-İstanbul // 30 Haziran 2017 Cuma

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve özel aracımızla Porto Havalimanı’na transfer. THY’nın TK 1452 sayılı seferi ile 12:15’de Porto’dan hareket ve keyifli bir yolculuğun ardından yerel saatle 18:45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 

Porto (2) & Lizbon (2)
2 Kişilik Odada Kişibaşı
Single Oda Farkı
0-2 Yaş
2-11 Yaş
4* VIP Executive Art’s Hotel (Lizbon) vb.– Standart Oda, Kahvaltı Dahil
http://www.viphotels.com/en/Hotels/VIP-Executive-Arts/About-Hotel.aspx
749 Euro
250 Euro
200 Euro
709 Euro
4* Axis Porto - Business & SPA Hotel (Porto) vb. – Standart Oda, Kahvaltı Dahil
http://www.altishotels.com
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

* Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul-Lizbon gidiş / Porto dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,

* Havalimanı vergileri,

* Porto’da seçilen kategori otelde 2 gece konaklamalar,

* Lizbon’da seçilen kategori otelde 2 gece konaklamalar,

* Sabah Kahvaltıları,

* Özel araçlarla Havalimanı-Otel-Havalimanı transferleri,

* Panoramik Porto şehir turu,

* Panoramik Lizbon şehir turu,

* Lizbon-Porto arası transfer,

* Yerel rehberlik hizmeti.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu,

* Vize ücreti,

* Seyahat Sigortası,

* Kişisel harcamalar,

* Ekstra turlar.

 

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren