JAPONYA | 24-30 Haziran 2017

JAPONYA
24-30 Haziran 2017
Tokyo (3) & Kyoto (3) & Osaka
4* Otellerde Konaklama
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

 

1.Gün               İSTANBUL-TOKYO // 24 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ

23 Haziran saat 22.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşuyoruz. Saat 01.40’da Türk Havayollarının TK-52 sefer sayılı uçuşu ile Tokyo’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 19.10’da varış. Alanda bizi bekleyen aracımız ile konaklama yapacağımız otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Tokyo otelimizde.

 

2.Gün               TOKYO // 25 HAZİRAN 2017 PAZAR

Kahvaltının ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından Dünya’nın ikinci uzun kulesi Sky Tree ve ihtişamlı Kraliyet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında daha sonra şehrin panoramik manzarasını görebileceğimiz Roppongi Hill’s’e çıkıyoruz. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shinjuku’yu göreceğiz. Turumuzun sonra serbest zaman.  Konaklama Tokyo otelimizde.

 

3.Gün               TOKYO // 26 HAZİRAN 2017 PAZARTESİ

Kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Nikko Turu’na katılabilirler. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizin ardından 15000 iş çi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

EKSTRA: Nikko Turu(Öğle Yemekli) 185 Usd (Kişibaşı)

 

*** Yarın olacak tren yolculuğunda rahat hareket etmemiz için bagajlarımızı sabah erken saatte özel otobüs ile Kyoto’ya yollayacağız. Bu nedenle bagajlarınızı hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca yarın için yanınıza kullanmak isteyeceğiniz küçük bir sırt çantası hazırlamanızı öneririz. ***

 

4.Gün               TOKYO-OSAKA-KYOTO // 27 HAZİRAN 2017 SALI

Kahvaltımızın ardından tren istasyonuna transfer olacağız. Japonya’nın en önemli ekonomi, ticaret ve sanayi merkezlerinden olan Osaka doğru yola çıkıyoruz. Panoramik şehir turumuza 17.yüzyılda inşa edilmiş ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden olan Osaka Kalesi ve iki kuleden oluşan Umeda Sky Gökdeleni ile başlayacağız. Turumuzun devamında bu modern mega kentin tadını çıkartmak ve alışveriş için Shinsaibashi serbest zaman. Sonrasında otobüs ile Kyoto’ya hareket ediyoruz. Otele transfer ve geceleme.

 

5.Gün               KYOTO // 28 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA  

Kahvaltımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz.  Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu güzel ve ruhani eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri.  Sannenzaka ve Ninenzaka keyifli bir yürüyüş yaparak altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı’na varacağız. Sonrasında Kinkajuki Tapınağı’nı görecek ve otelimize transfer olacağız. Serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra yarım gün sürecek olan  Ekstra Nara turuna katılabilirler. Turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Nara’ya gideceğiz. İlk önce Horyuji Tapınağı’nı görecek ardından Todaiji Tapınağı’nı, büyüleyici Yoshikien bahçesini ve Ceylan Parkını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Kasugataisha Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Konaklama otelimizde.

EKSTRA: Nara Turu 160 Usd (Kişibaşı)

 

6.Gün               KYOTO // 29 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Hiroşima & Miyajima turuna katılabilirler. Turumuzda önce hızlı tren ile Hiroşima’ya gidiyoruz. Burada Hiroşima Kalesini dıştan göreceğiz ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Barış Anıtı Parkı’nı gezeceğiz. Ardından Feribot ile Miyajima adasına gideceğiz. Sonrasından Itsukushima Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Gezimizin ardından serbest zaman. Geceleme Kyoto otelimizde.

EKSTRA: Hiroşima & Miyajima 399 Usd (Kişibaşı)

 

7.Gün               KYOTO-TOKYO // 30 HAZİRAN 2017 CUMA

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte Kyoto Tren istasyonuna transfer oluyoruz ve trenle Tokyo’ya geri dönüyoruz. Türk Hava Yolları’na ait TK-53 sefer sayılı uçak ile saat 22.30’da İstanbul’a hareket edeceğiz. 01 Temmuz saat 05.15’te İstanbul’a varış.

 

Şeker Bayramı
JAPONYA
2/3 Kişilik Odada
Kişibaşı Fiyat
Single Oda Farkı
0-2 Yaş
2-11 Yaş
Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro 4* vb.
http://www.metropolitan.jp/
2.490 Usd
750 Usd
550 Usd
2.440 Usd
Nikko Princess Hotel Kyoto 4* vb.
http://www.nikko-jalcity.com/domestic/kansai/kyoto/
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

* Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Tokyo / Tokyo-İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

* Havalimanı vergileri

* 4* Otellerde oda-kahvaltı dahil konaklamalar

* Tokyo-Osaka arası hızlı tren ekonomi sınıfı bileti ve vergileri

* Osaka-Kyoto arasında özel transfer

* Kyoto- Tokyo arası hızlı tren ekonomi sınıfı bileti ve vergileri

* Programda belirtilen tüm geziler

* Tokyo – Kyoto, Kyoto-Tokyo arasında bagaj gönderim ücreti

* Havalimanı-Otel-Havalimanı arası transferler,

* Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Fiyata Dahil olmayan Hizmetler;

* Yurtdışı çıkış fonu,

* Öğle ve akşam yemekleri,

* Yemeklerde alınan içecekler,

* Seyahat Sigortası,

* Bahşişler,

* Kişisel harcamalar.

 

Acente, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2407 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4256 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4118 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren