DUBAİ | 23-27 Kasım 2017

ORTADOĞU’NUN İNCİSİ DUBAİ RAMAZAN BAYRAMI TURU

EMİRATES HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFER İLE
4 GECE KONAKLAMALI DUBAİ TURU

 

1.Gün               ISTANBUL-DUBAI 

Atatürk Dış Hatlar gidiş termalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere 14:00’da buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Emirates Havayolları’nın EK 0124 sefer sayılı uçuşu ile 16:30’da Dubai’ye olan tarifeli uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık olarak 4,5 saat sürecektir. Yerel saat ile 21:50’de Dubai’ye varıyoruz. Havaalanına varışımıza istinaden lokal rehberimiz ile buluşuyoruz. Bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile 4 gece konaklayacağımız otelimize hareket ediyoruz. Otelimize gelişimiz ile birlikte check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve otelimize yerleşiyoruz.

 

2.Gün               DUBAI 

Sabah kahvaltısının ardından Dubai şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajı’nda fotoğraf molası vereceğiz. Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları” ve ‘’Lokal Restoranda Akşam yemeği’’ (90 $)  turuna katılabilirler. Bu turumuzda Lokal restaurantta alınacak akşam yemeği sonrasında “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan 'Akşam Yemekli Çöl Safari' turuna ( 80 $ )  katılabilirler. Bu turumuzda 4X4 araçlarla çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası araçlarımız sizleri otelinize bırakıyor. Geceleme Dubai’de otelinizde.

 

3.Gün               DUBAI (ABU DHABI)  

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan 'Öğle yemekli Abu Dhabi & IBN Battuta Mall' turuna (90 $) katılabilirler. Turumuzda; yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman. Sonrasında dünyanın en büyük eğlence temalı alışveriş merkezi Ibn Battuta Mall'da benzersiz eğlence ve alışveriş deneyimini keşfedeceksiniz. Tur bitimi otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Al Qasr Lübnan Tavernası canlı Müzik & Show Akşam yemekli' (120$ ) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme Dubai’de otelinizde.

 

4.Gün               DUBAI 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘Öğle yemekli Burj Khalifa at the Top & Dubai Mall'da Alışveriş' (95 $)  turuna katılabilirler. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan Dubai Mall’da dünyaca ünlü mağazaları gezebilecek, dünyanın en büyük akvaryumlarından birisi olan Dubai Aquarium'da denizlerin gizli dünyasını keşfedebileceksiniz. Buz pisti, eğlence parkı gibi aktivitelerle ailenizle güzel zaman geçirebileceğiniz turumuzda dünyanın en uzun binası Burj Khalifa’nın 124. katına çıkarak Dubai’nin eşsiz manzarasını 425 metreden izleyebileceksiniz. Burj Al Arab, Palmiye Adası ve Burj Al Arab, Palmiye Adası ve Dünya Adası’nı 425 metreden görebileceğiniz bu turumuzda tüm Dubai ayaklarınızın altındaymış gibi hissedeceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme Dubai’de otelimizde.

 

5.Gün               DUBAI-ISTANBUL 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçuş saatimize istinaden odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına haraket ediyoruz. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Emirates Havayollarının EK 0121 sefer sayılı uçuşu ile 14:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 17:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 

ORTADOĞU’NUN İNCİSİ DUBAİ TURU
2/3 Kişilik Odada Kişibaşı
Single
Oda Farkı
0-2
Yaş
3-11
Yaş
3* Ibis One Central Hotel WTC vb.
Oda + Kahvaltı Konaklama
http://www.accorhotels.com/tr/hotel-7080-ibis-one-central/index.shtml
Not: Bu otel kategorisinde 3. Kişi konaklaması ve odaya ek yatak uygulaması yoktur.
599 Euro
170 Euro
150 Euro
-
4* Grand Excelisor Hotel Bur Dubai vb.
http://www.grandexcelsiorburdubai.com/
Oda + Kahvaltı Konaklama
649 Euro
180 Euro
150 Euro
629 Euro
4* Wyndham Dubai Marina Hotel vb.
Oda + Kahvaltı Konaklama
http://www.wyndhamdubaimarina.com/
Not: Bu otel kategorisinde 3. Kişi konaklaması ve odaya ek yatak uygulaması yoktur.
699 Euro
200 Euro
150 Euro
-
 
5* Movenpick Bur Dubai Hotel Vb.
http://www.movenpick.com/en/middle-east/uae/dubai/hotel-dubai-bur/overview/
Oda + Kahvaltı Konaklama
749 Euro
220 Euro
150 Euro
699 Euro
5* Movenpick JBR  Hotel vb.
http://www.movenpick.com/en/middle-east/uae/dubai/hotel-dubai-jumeirah-beach/overview/
Oda + Kahvaltı Konaklama
1149 Euro
490 Euro
150 Euro
999 Euro
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

* Emirates Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile İstanbul-Dubai-Istanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak biletleri

* Havalimanı vergileri,

* Dubai’de aşağıda seçilecek kategori otelde 4 gece olmak üzere konaklamalar,

* Sabah Kahvaltıları,

* Dubai Havalimanı-Otel-Dubai Havalimanı arası transferler,

* Dubai Şehir turu,

* Rehberlik hizmeti,

* Lokal rehberlik hizmeti.

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

* Yurtdışı çıkış harcı pulu ve seyahat sigortası,

* Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri,

* Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler,

* Ekstra turlar ve Bahşişler,

* Vize ücreti,

* Kişisel harcamalar.

 

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren