DOĞU AMERİKA | 01 Eylül 2017

KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ,
DOĞU AMERİKA
NEW YORK (2) & ORLANDO (3) & MİAMİ (2)
01 Eylül 2017 Hareket
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
7 gece / 9 gün

 
1.GÜN              İSTANBUL-NEW YORK                                                                   
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 003  sefer sayılı uçuşu ile 06:40’da New York’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10.45’de New York’a varışımızda bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, bizleri bekleyen özel aracımızla Amerika’nın en hareketli şehri New York’u tanımak üzere hareket ediyoruz; Şehrin meydanlarını, Central Park’ı, Manhattan, 5. Cadde ve Harlem’i gezecek, Empire State, İtalyan ve Çin mahalleleri, Broklyn ve Manhattan Köprüsü ile Amerika’ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan, ünlü Özgürlük Anıtı’nı uzaktan görme firsatı yakalayacağız. Tur bitimi otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.
 
2.GÜN              NEW YORK                                                                                                 
Kahvaltı ardından günümüz serbest. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan New York’un görkemli manzarasını izlemek üzere Empire State Observation Deck ve Şehir yürüyüş turuna çıkıyoruz. Akşam yemeğimizi dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan cruise turumuzda alıyoruz. Turumuz esnasında Manhattan’ın gece ışıkları altında muhteşem fotoğraflar çekme imkanı yakalayacaksınız. Tur bitimi otelimize transfer.  
 
3.GÜN              NEW YORK-ORLANDO                                                           
Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizin tamamlıyoruz. havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrası, Yerel hava yolları ile eğlencenin büyülü dünyası Orlando’ya doğru hareket ediyoruz. Yakşlalık 3 saatlik yolculuk ardından Orlando’ya varışımıza istinaden, 1971 tarihli Disney World, Universal Studio ve Islands of Adventure Parkı ile eğlencenin kapılarından içeri adım atacağız. Otelimize transferimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Dinlenmek üzere günümüz serbest. Dilerseniz Outlet alış veriş turumuza katılabilirsiniz.
 
4.GÜN              ORLANDO                                                                                                  
Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu ederseniz, ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük Magic Kingdom ve Epcot gezimize katılarak değerlendirebilirsiniz. Gezi sırasında, Walt Disney’in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyretme imkanımız olacak. Yorucu ve keyifli günümüzün ardından dinlenmek üzere günümüz serbest.
 
5.GÜN              ORLANDO                                                                                       
Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, gişe rekorları kırmış filmlerin canlandırıldığı Universal Film Stüdyoları turumuza katılabilirsiniz. Turumuz esnasında animasyon filmlerin gerçeğe dönüşmesine tanıklık edebilir, Universal Macera Adasında yeni açılan Harry Potter’ın Sihirli Dünyasında sihirlerin gerçek oluşuna şahit olabilirsiniz. Tam günlük turumuzun ardından otelimize transfer. Dinlenmek üzere serbest saatler.
 
6.GÜN              ORLANDO-MIAMI                                                                             
Kahvaltının ardından, Florida’nın en gözde şehirlerinden Miami’ye hareket ediyoruz. Miami, çılgın gece hayatı, beyaz kumsalları, çekici alışveriş imkanları, mükemmel gün batımı manzaraları ve sıcak iklimi ile yıl boyu güneş isteyenler için en ideal tatil bölgesi. Yolculuğumuz, yol üzerinde vereceğimiz ufak bir mola ile birlikte yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Miami’ye varışımızda yapacağımız panoramik şehir turumuz esnasında Miami’ de sanatın nasıl ön plana çıktığına şahit olacak, filmlere konu olan Miami Beach, Art Deco mimarisi ile Ocean Drive, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin yerleşim yeri Little Havana görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Akşam rehberimiz eşliğinde Lincon Street’ e gidebilir, yemek yiyip, alış veriş yapabilirsiniz.
 
7.GÜN              MIAMI                                                                                    
Kahvaltı ardından günümüz güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasının keyfini çıkarmak için serbest. Dilerseniz ekstra olarak sabah Bayside Tekne gezimize ve ardından öğleden sonra da Saw Grass Outlet alışveriş turumuza katılabilirsiniz. Amerika’nın önde gelen sosyete ve ünlülerinin evlerinin bulunduğu adaları dışarıdan tekneyle gezerken fotoğraf çekme şansınız olacak. Devasa kapalı bir alan üzerine kurulu Saw Grass Outlet merkezinden birbirinden ünlü markaları çok ucuza bulabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer.
 
8.GÜN              MIAMI-İSTANBUL                                                         
Kahvaltı ardından, öğleden sonraki havaalanı transfer saatimize kadar günümüz serbest. Otelden çıkış işlemlerimizin ardından, özel aracımızla havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet ve pasaport işlemlerimiz ardından, Türk Hava Yolları’nın TK 78 sayılı uçuşu ile 21:00’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.
 
9.GÜN              İSTANBUL                                                                                                                   
Yerel saat ile 15:15’te İstanbul Atatürk Havalimanına hoş geldiniz.
 

New York / Sheraton Times Square vb.
http://www.sheratonnewyork.com/
İki/ Üç kişilik
odada kişi başı
Tek Kişilik
Oda Farkı
2-12 yaş Çocuk
0-2 yaş Çocuk
Orlando / Double Tree Universal vb.
http://www.doubletreeorlando.com/
Miami / Holiday Inn vb.
https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/miami-beach/miamb/hoteldetail
1999 EURO
860 EURO
1899 EURO
350 EURO
 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

* İstanbul (IST)-New York-Miami-İstanbul (IST) parkurunda Türk Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti,

* New York (2) & Orlando (3) & Miami (2)  toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama,

* New York-Orlando arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti,

* Alan-otel-Alan transferleri,

* Panoramik olarak düzenlenecek olan New York, Orlando ve Miami şehir turları,

* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,

* Orlando-Miami arası transfer,

* Havalimanı vergileri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ           

* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

* Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)

* Rehber ve şoför tipleri bahşişler,

* Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri,

* New York-Orlando arası uçuş bagaj ücreti,

* Amerika vize ücreti.

 

NEW YORK

Empire State Observation Deck ve Şehir Yürüyüş turu: Şehrin lakabı ve en ünlü binalarından biri olan Empire State binasının 86. Katına çıkıp, New York’un harika manzarasını resmediyoruz. Ardından, ünlü şehir kütüphanesi, 5. Cadde, Lower manhattan, Çin ve İtalyan mahalleleri ile Soho’yu görme şansımızın olacak, şehre özel, filmlere konu olmuş bir birinden özel lezzetleri tadmak üzere vereceğimiz molalarla dolu, metro ile güzel bir tur yapacağız. Turumuz esnasında şehir metrosuda kullanılacaktır. 80 USD

Cruise Turu: Hudson Nehri üzerinde, canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yerken, New York’un muhteşem manzarasını resmetme şansımız olacak. 150 USD

 

ORLADO

Outlet Alışveriş Turu: Birbirinden ünlü markaları bir arada bulup, Türkiye den çok daha ucuza alma imkanımız olacak

Magic Kingdom ve Epcot Eğlence Turu (2 park birden): Disney bünyesinde bulunan bir çok park seçeneğinden hem yaş grubu hemde eğlence olarak en iyilerinden seçerek düzenlediğimiz bu turumuzda Walt Disney’in çizgi film kahramanlarının muhteşem sahne gösterilerini izleyecek ve ünlü Disney yürüyüşünü seyrederek, adeta bir masalı yaşarmışcasına eğleneceğiz. Epcot da ise güzel bir dünya turu bizleri bekliyor. 250 USD

Universal Studios Turu (2 Park birden): iki bölümden oluşan Universal Studios un her iki bölümünüde ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında bir birinden heyecanlı roller costerlara biecek, örümcek adam, transformers E.T gibi bir çok filmin 5D canlandıurmasını izleyeceğiz. Dünyanın en büyük Hard Rock cafesini görme imkanıda bulacağımız turumuzun ardından özel aracımızla otelimize transfer ve günümüz dinlenmek üzere serbest.  250 USD

 

MIAMI

Bayside Tekne Turu: Yaklaşık 1 saat sürecek tekne turumuz esnasında dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının ve süper lüks villalarını yakından görecek, Miami’yi denizden resmetme şansımız olacak. 50 USD

Sawgrass Outlet & Alışveriş Turu: Tekne gezimizin ardından yapacağımız turumuz için öğle vakti hareket ediyoruz. Araç ile Miami den 45 dakika uzaklıkta bulunan sawgrass da çok büyük bir outlet alışveriş merkezinde birbirinden ünlü markaları çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Rehberiniz sizlere özel indirim kuonları girişden hemen önce dağıtacaktır.  50 USD

Tüm Turlar Toplamı: 830 USD

Avantaj Paket Fiyatı (Akşam Yemekli Cruise Hariç): 680 USD yerine 630 USD

 

GEREKLİ BİLGİLER

Para Birimi : Amerika Birleşik devletlerinin para birimi Amerikan Dolarıdır.
Dil : Resmi dil İngilizcedir, bir çok yerde İspanyolcada yaygın olarak kullanılmaktadır
Telefon : Ülke kodu +1dir, yurtdışında kullanıma açık tüm operatörleri ülke içinde kullanabilirsiniz. Türkiyeyi aramak için telefon numarasının başına 0090 koymanız gerekmektedir.
Saat Dilimi : Türkiye ile New York, Orlando, Miami arasında-7 saat bulunmaktadır. Yani bizlerden 7 saat geridedirler.
Uçuş Süreleri : İstanbul-New York ve Miami-İstanbul arası 11 saat sürmektedir. Hava şartlarının farklılık göstermesi durumunda yolculuk sürelerinde uzama olabilir.

 

Önemli Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ-PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren