BATI AMERİKA | 7-15 Ekim 2017

BATI AMERİKA
San Francisco (2) & Las Vegas (2) & Los Angeles (3)
Türk Havayolları Tariflei Seferi ile
7-15 Ekim 2017
7 GECE / 9 GÜN

 

1.Gün               İSTANBUL-SAN FRANCISCO // 7 Ekim 2017 Cumartesi

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 10.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 079 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 13.05’te İstanbul-San Francisco uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile saat 16.25’te San Francisco’ya varış. Ardından otelimize yerleşme ve geceleme San Francisco’daki otelimizde.

 

2.Gün               SAN FRANCISCO // 8 Ekim 2017 Pazar

Kahvaltının ardından yapılacak şehir turunda şehir merkezi, Union Square, Pier 39 ve Golden Gate Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden yolcularımızla Ekstra olarak düzenlenecek olan Muir Woods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesi turu yapılacaktır. Özel aracımız ile Golden Gate Köprüsü’nün üstünden geçerek dünyanın en uzun ağaçları olan Sekoya ağaçlarının bulunduğu, doğası ve havasıyla meşhur Muir Woods Ormanları’na gidiyoruz. Daha sonra San Francisco’nun en varlıklı ailelerinin yaşadığı, Bebek sahilini andıran Sausalito Kasabası’nı gezdikten sonra tekne ile ünlü Alcatras hapishanesi ve Golden Gate Köprüsü’nün arasından geçerek Pier 39’da çok keyifli bir mola veriyoruz. San Francisco’nun dünyaca ünlü tarihi tramvayı ile dünyanın en büyük Çin Mahallesi’ne gidiyor ve turumuzu otelimizde sonlandırıyoruz.

Muir Woods-Tramvay-Sausalito ve Cin Mahallesi Turu: 120 Usd (Kişibaşı)

 

3.Gün               SAN FRANCISCO-LAS VEGAS // 9 Ekim 2017 Pazartesi

Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Yerel havayolları ile Las Vegas’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. 1930’larda kumarın serbest bırakılmasından sonra çölün üzerine inşa edilen Las Vegas, şansını denemek isteyenler için casinoları, birbirinden ilginç şovları ve restoranları ile, günümüzde en ilgi çekici şehirlerin başında geliyor. Kısa bir yolculuğun ardından Las Vegas’a varış ve tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman. Aksam birbirinden güzel dans Showları ve gösterileri izlemek için lütfen rehberinize danışınız. Geceleme Las Vegas otelimizde.

 

4.Gün               LAS VEGAS // 10 Ekim 2017 Salı

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dinlenme ve gezme fırsatı. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek dünyaca ünlü Grand Canyon ve ardından Premium North Outlet turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Premium North Outlet Turu: 40 Usd (Kişibaşı)
Grand Canyon Turu: Lütfen rehberinize danışınız.

 

5.Gün               LAS VEGAS-LOS ANGELES // 11 Ekim 2017 Çarşamba

Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile dünyaca ünlü Mohave Çölü’nden geçerek, Günahlar Şehri Las Vegas ‘a hareket.Varışın ardından otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Beverly Hills, Hollywood, Çin Tiyatrosu, Ünlü Rodeo Drive, Sunset ve Hollywood Bulvarları, Şöhretler Yolu göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

6.Gün               LOS ANGELES // 12 Ekim 2017 Perşembe

Kahvaltının ardından arzu eden yolcularımız ile Ekstra tam gün San Diego turunu gerçekleştireceğiz. Özel aracımız ile Ameri Birleşik Devletleri’nin en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehir turu esnasında, Atlas okyanusu kenarına konumlanmış olan La Jolla Kasabası, USS Midway Uçak Gemisi, The Kiss Heykeli, hediyelik eşya cenneti olan Seaport Village, Gaslamp Quarter, Coronado Isand ve San Diego Old Town’u göreceğiz. San Diego turumuzun ardından Los Angeles’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama Los Angeles otelimizde.

San Diego Turu:  150 Usd (Kişibaşı)

 

7.Gün               LOS ANGELES // 13 Ekim 2017 Cuma

Kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Universal Studios turumuza katılabilirler. Dünyaca ünlü Universal Stüdyoları dünyada sadece dört yerde bulunmaktadır ve sadece Hollywood Stüdyolarında film çekimleri yapılmaktadır. Sadece film stüdyolarını gezmekle kalmayıp, film karakterlerinin büyülü dünyasında kendinizi kaybedecek ve keyfinizce eğleneceksiniz. Steven Spielberg; in danışmanlığını yaptığı Universal Studios’u gezerken karşılaşacağınız teknolojiye inanamayacaksınız. Transformers, Shrek, Minions, Waterworld göreceğiniz aktivitelerin sadece birkaçı. Tur sonrası otele transfer. Geceleme Los Angeles otelimizde.

Universal Studios Turu: 180 Usd (Kişibaşı)

 

8.Gün               LOS ANGELES-İSTANBUL // 14 Ekim 2017 Cumartesi

Kahvaltının ardından havaalanı transferimize kadar serbest zaman, buluşmamızın ardından özel aracımız ile havaalanına transfer, yerel saat ile 18.25’te Türk Havayolları’nın TK-10 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket.

 

9.Gün               İSTANBUL // 15 Ekim 2017 Pazar

Yerel saat ile 17.35’te Atatürk Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle.
 

BATI AMERİKA TURU
2/3 Kişilik Odada
Kişibaşı Fiyat
Single Oda Farkı
0-2 Yaş
3-11 Yaş
San Francisco: Holiday Inn Civic Center Hotel– vb.
https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/san-francisco/sfocc/hoteldetail
3.190 Usd
1.075 Usd
500 Usd
3.150 Usd
Las Vegas: Planet Hollywood Hotel vb.
https://www.caesars.com/planet-hollywood
Los Angeles: Custom Hotel  vb.
http://www.jdvhotels.com/hotels/california/los-angeles-hotels/custom-hotel/
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

* Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-San Francisco gidiş ve Los Angeles-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve bu bilete ait vergiler,

* San Francisco-Las Vegas iç hat uçak bileti ve bu bilete ait vergiler,

* Toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar,

* Havalimanı-Otel-Havalimanı arası transferler,

* Programda belirtilen tüm panoramik şehir turları,

* Rehberlik hizmeti.

 

Fiyata Dahil olmayan Hizmetler;

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)  

* Vize ücreti,

* Şahsi harcamalar, ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler,

* Müze ve ören yerleri girişleri,

* Seyahat Sigortası,

* Ara uçuş bagaj ücretleri,

* Ek bagaj uçuş ücreti.

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren