BARCELONA | 24 Haziran 2017

BARCELONA
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile…
24 Haziran & 29 Aralık 2017 Hareket... 3 Gece

 

01.Gün            İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 07.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1091 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:10’da Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13:10’da Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona ve lokal  mahalleler gece turu (35 Euro). Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in filmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle,  El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Geceleme otelimizde.
 

02.Gün                        BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (55 Euro) katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra olarak düzenlenecek Flamenco turu(55 Euro). Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
 

03.Gün                        BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi turuna (65 Euro) katılabilirler.Girona & Figueras & Dali Müzesi turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
 

04.Gün                        BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Pegasus Havayolları’nın PC 1092 sefer sayılı uçağı ile saat 13:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

4* Eurostar Hotels vb.
(Exe Parc, Eurostar Barbera, Eurostar Executive)

2 Kişilik
Oda / Kişibaşı
Tek Kişilik
Oda Farkı
3. Kişi
Farkı
03-12 Yaş
Çocuk
0-2 Yaş
Çocuk
24 Haziran & 29 Aralık 2017
649 Euro
150 Euro
599 Euro
549 Euro
150 Euro
 

Avantajlı ekstra geziler : 210 euro yerine indirim ile 190 EURO !!!
Barcelona ve Lokal  Mahalleler Gece Turu (35 Euro) + Gerona&Figueras & Dali Müzesi Turu  (65 Euro)
Barcelona İkonları Turu (55 Euro) + Flamenco Turu (55 Euro) = 210 Euro
(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir)

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

* Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barcelona - İstanbul (SAW) uçak bileti,

* Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

* Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,

* Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

* Barcelona panoramik şehir turu,

* Otel vergileri,

* Turist şehir vergileri,

* Türkçe rehberlik hizmetleri.    

* TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası 

* Seyahat Sağlık Sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

* Vize ücreti ve servis bedeli (150 Euro)

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

* Müze ve ören yerleri girişleri,

* İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

 

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren