BALİ-DUBAİ

BALİ-DUBAİ
31 MAYIS HAREKETLI KISIYE OZEL BALAYI TURU
6 GECE KONAKLAMALI

 

1.Gün              İstanbul-Dubai / 31 Mayıs
Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Emirates Havayolları Kontuarı önünde buluşarak uçuşumuz için gerekli Check- in işlemlerini gerçekleştiriyor ve rüyada gibi hissedeceğiniz seyahatimize başlıyoruz. Emirates Hava yolları Sabiha Gökçen Havalimanından 22:40 / EK 120 sefer sayılı uçuşumuza başlıyoruz.
 
2.Gün              Dubai-Bali / 01 Haziran
Dubai Havalimanına saat 04:05 sularında varıyoruz ve 4 saatlik beklememizin ardından Emirates Hava Yolları 08:30 / EK 398 sefer sayılı uçuşumuza başlıyoruz. Yerel saat ile 21:40 sularında Bali Havalimanı’na varıyoruz. Vize ve Bagaj işlemlerimiz sonrasında bizi bekleyen transfer aracımız ile otelimize ulaşıyor ve gerekli Check in işlemlerimiz sonrasında odalarımıza yerleşiyoruz.
 
3.Gün              Bali / 02 Haziran
Bali Masajı, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenlediği ekstra turlara Katılabilirler.(1 Gece öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aşağıda tur alternatiflerini bulabilirsiniz)
 
4.Gün              Bali-Kintamani Turu / 03 Haziran
Sabah kahvaltısının ardından 08:30 hareket ile Bali' ye gelip de yapmadan gitmek olmaz dediğimiz yegane turumuz olan  Kintamani Turuna başlıyoruz. Sahil şeridinden ayrılıp gerçek Bali' yi keşfetmeye ne dersiniz? Otelden alınışınızdan itibaren dopdolu, rengârenk bir programa adım atmış olacaksınız. Önce Endonezya' nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış Batik el işçiliğinin yapıldığı atölyemizi geziyoruz. Ardından sırası ile gümüş el sanatları ile meşhur Celuk köyü, ahşap oymacılığı ile ünlü Mas köyü, Resim atölyelerini geziyor ve burada alışveriş imkânı buluyoruz. Ardından Kintamani bölgesinde Volkanik Batur Dağı’nı ziyaret ediyoruz ve göl manzarasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Bali' ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini gezmek üzere yola çıkıyoruz. Bu bahçelerde LUWAK kahvesi ve yerel tatları barındıran çeşitli çay ve kahvelerden tadabilirsiniz. Kahve Molamızın ardından Balinin en ünlü Tapınaklarından biri olan Kutsal Su Tapınağı’nı ve Dünyaca Ünlü Pirinç Tarlalarını ziyaret ediyoruz. Dönüş yolumuzda mimarisi ile ünlü geleneksel bir Bali evi görerek otelimize dönüyoruz.
 
5.Gün              Bali / 04 Haziran
Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenlediği ekstra turlara katılabilirler.(1 Gece öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aşağıda tur alternatiflerini bulabilirsiniz)
 
6.Gün              Bali-Dubai / 05 Haziran
Sabah kahvaltısının ardından 12:00 sularında Check Out işlemlerimizi yaptırıyoruz. Transfer saatimize kadar otelin oda konaklaması dışındaki tüm imkanlarından faydalanabilir veya rehberimizin düzenlediği ekstra turlara katılabilirsiniz. Belirtilen saatte otelde bizi bekleyen transfer aracımız ile Bali Havaalanına hareket ediyor ve Emirates Havayolları /EK 399 sefer sayılı 00:05 Uçağı ile Dubai yolculuğumuza başlıyoruz.
 
7.Gün              Dubai / 06 Haziran
Yerel saat ile 05:00 Sularında Dubai Havalimanına varıyoruz. Vize ve bagaj işlemlerimizin ardından bizi bekleyen transfer aracımıza ile otelimize varıyoruz. Otelde Check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyor ve uzun yolcuğumuz sonrası serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz için Ekstra Çöl Safari Turu Gerçekleştirebilmektedir.
 
8.Gün              Dubai / 07 Haziran
Sabah kahvaltısının ardından 08:30 hareket ile Yarım günlük Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Dubai Şehir Turumuz’da panoramik olarak Jumeirah Cami, Altın ve Baharat Çarşıları, Burj Al Arab Oteli, Gökdelenler Caddesi ve Palmiye Adası’nı görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz için turumuzu alışveriş merkezinde veya otelde bitiriyoruz. Dubai Mall alışveriş Merkezinde turunu tamamlayan misafirlerimiz dünyanın en uzun yapısı olan Burj al Khalifa Binasını görme ve havuzda yapılan su gösterisini izleme imkanı bulabilirler.
 
9.Gün              Dubai-İstanbul / 08 Haziran
Sabah kahvaltısının ardından dönüş yolculuğumuz için Check Out (12:00)  işlemlerimizi yaptırıyoruz. Otelde bizi bekleyen transfer aracımız ile Dubai Havaalanına hareket ediyor ve Emirates Havayolları /EK 119 sefer sayılı 16:55 uçuşu ile İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yerel Saat ile 20:40 sularında Sabiha Gökçen Havalimanına varıyor ver bir başka turda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.
 
 
EKONOMIK PAKET FİYATLAR
RESORT & ROOMS
İki kişilik odada kişibaşı Fiyat
Bali; Bali Khama Hotel / Deluxe Garden Oda vb. 4*
1.530 USD
Dubai; Four Points by Sheraton Downtown 4* / Classic Room vb.
 
DELUXE PAKET FİYATLAR
RESORT & ROOMS
İki kişilik odada kişibaşı Fiyat
Bali; Sofitel Luxury Hotel 5*/ Luxury Room vb.
1.910 USD
Dubai; Jumeirah Emirates Towers 5* / Deluxe Room vb.
 
LUXURY PAKET FİYATLAR
RESORT & ROOMS
İki kişilik odada kişibaşı Fiyat
Bali; Hotel Samabe / Ocean Front Suite vb.
2.695 USD
Dubai; Jumeirah Beach Hotel 5*/ Ocean Deluxe Room vb.
 
FİYATLARA DÂHİL OLAN HİZMETLER VE NOTLAR
* Emirates Havayolları ile Istanbul Bali & Istanbul Dubai aktarmalı gidiş-dönüş ekonomi sınıfı Uçak biletleri dâhildir,
* Uçaklarda yer bulunamaması durumunda fiyat farkı tarafınıza belirtilecektir,
* 4 Gece Bali + 3 Gece Dubai belirtilen otelde oda & kahvaltı konaklama dahildir,
* Bali ve Dubai’deki Havalimanı-Otel-Havalimanı arası transfer hizmetleri dahildir,
* Bali ve Dubai karşılanma ve Ingilizce lokal rehberlik hizmeti dahildir,
* Bali Tam gün Kintamani Turu,
* Dubai Yarım Gün Panoramik Şehir Turu,
* Fiyatlar; toplam konaklama 2 Kişilik Oda’da kişi başı olarak verilmiştir,
* Yurtdışı seyahat sağlık sigortası.
 
** Bali’de Türkçe asistanlık hizmetimiz bulunmaktadır, Misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda telefonla Türkçe asistanlık hizmetini 24 saat alabilirler.
 
FİYATLARA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Dubai Vizesi,
* Yurt Dışı Çıkış Pulu,
* Tüm İçecekler,
* Kişisel Harcamalar.
 
Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren