AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA

SÖMESTR, KIŞ, YAZ DÖNEMİ
AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA
MELBOURNE (2) & AUCKLAND (2) & SYDNEY (3)
Emirates Havayolları Tarifeli Seferi ile
30 Ağustos (Kurban Bayramı) 2017 Hareket
7 gece / 10 gün

 

1.GÜN              İSTANBUL-DUBAI

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Hava Yolları’nın EK122 sefer sayılı uçuşu ile 20:05’de Dubai’ye hareket ediyoruz.

 

2.GÜN              DUBAI-MELBOURNE

Yerel saat ile 01:20’de varışımızda uçak değiştirerek Emirates Hava Yolları’nın EK 408 sefer sayılı uçuşu ile 03:30’da Melbourne Avustralya’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:50’de varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

3.GÜN              MELBOURNE

Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile panaromik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Büyük ulusal parkları, kumsalları, bir çok su sporunun yapıldığı ünlü plajları, geniş cadde ve bulvarları, ve harektli gece yaşamı ile ünlü bir yer. Royal Botanik Bahçesi (the Royal Botanic Gardens), Melbourne’ün kalbi kabul edilen her türden yiyecek, içecek ve hediyelik eşya dükkanlarını bulabileceğiniz Queen Victoria Market, Parlamento Binası (Parliament House) ve birebir orjinalinin İngiltere’den ünlü denizci kaptan James Cook tarafından taşınan mimari Cook’s Cottage ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Ballarat Altın madenleri turuna katılabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer.

 

4.GÜN              MELBOURNE-AUCKLAND

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Günümüz alışveriş ve dinlenmek üzere serbest. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Yarra Valley Şarap tadım ve Avustraltya nın en büyük hayvan parkı turuna çıkıyoruz. Tüm gün sürecek turumuzun ardından otelimize trasfer. Özel aracımız ile otelimizden hareketle havalimanına transfer oluyoruz. Qantas Hava Yolları’nın EK 5135 sefer sayılıs uçuşu ile 23:35’de başkent Auckland’e doğru hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

 

5.GÜN              AUCKLAND

Sabah 05:15’de varışımıza istinaden otelimize transfer. Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için özel aracımız ile hareket ediyoruz. Eskiden Maori Kalesi olan Eden Dağı’nı, 300 hektar gibi büyük bir  bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesi’ni ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında, Parnell'de restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarlton'un su altı dünyasını ziyaret edip,  1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scott's'un inşa ettiği Antarctic Encounter’ı gezeceğiz. Turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Waiheke adası turumuza katılabilirsiniz. Yarım günlük turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest.

  

6.GÜN              AUCKLAND

Kahvaltının ardından, rehberimiz eşliğinde dünyanın en ilginç ve güzel mağralarından birisi olan Waitomo mağrası ve hepimizin bildiği Lord of The Rings Filminin ünlü karakterlerinden Hobbitlerin köyü, filmin çekimlerine ev sahipliği yapan Hobbit köyünü geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

7.GÜN              AUCKLAND-SIDNEY

Kahvaltı ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar günümüz serbest. Ardından havalimanına transfer Qantas Hava Yolları’nın EK5044 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da Sidney’e hareket ediyoruz. 17.40’da varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

8.GÜN              SIDNEY

Kahvaltının ardından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney’i gemek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Geziminizin ardından dilerseniz extra olarak düzenlenecek olan, tekne ve Akvaryum gezisine katılarak, Sydney limanından hareketle kıyıları gezebilir, akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görebilirsiniz.

 

9.GÜN              SIDNEY

Kahvaltı ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Balina gözlemleme turuna katılabilirsiniz. Tur bitimi kişisel aktiviteleriniz için günümüz serbest.

 

10.GÜN            SIDNEY-DUBAI-İSTANBUL

Sabah karşı otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, havalimanına doğru hareket ediyoruz. Emirates Hava Yolları’nın EK415 sefer sayılı uçuşu ile 06:00’da Dubai’ye doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20’de Dubai’ye varışımızda uçak değiştirerek. Emirates Hava Yolları’nın EK121 sefer sayılı uçuşu ile 14:35’de İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:35’de İstanbul Atattürk Havalimanına hoş geldiniz.

 

Melbourne-4* Crown Promenade vb.
İki/ Üç kişilik
odada kişi başı
Tek Kişilik
Oda Farkı
2-12 yaş Çocuk
0-2 yaş Çocuk
Auckland-4* Mercure Auckland Hotel vb
3429 EURO
800 EURO
3299 EURO
350 EURO
Sidney-4* Rydges Hotel vb.
 

Para Birimi : Avustralya Doları
Dil : Resmi dil İngilizcedir.
Telefon : Ülke kodu +61dir, yurtdışında kullanıma açık tüm operatörleri ülke içinde kullanabilirsiniz. Türkiyeyi aramak için telefon numarasının başına 0090 koymanız gerekmektedir.
Saat Dilimi : Türkiye ile Avustralya arasında + 8 saat bulunmaktadır. Yani bizlerden 8 saat ileridedirler
Uçuş Süreleri : İstanbul – Dubai – Melbourne aktarma ile birlikte toplam 22 saat sürmektedir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

* İstanbul (IST)-Dubai-Auckland-Sidney-Dubai-İstanbul (IST) parkurunda Emirates Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti

* Melbourn (2) & Auckland  (2) & Sidney (3) olmak üzere toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama

* Melbourne-Auckland-Sidney arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti

* Alan-otel-Alan transferleri

* Panoramik olarak düzenlenecek olan Melbourne, Auckland ve Sidney şehir turları

* Profesyonel Yerel rehberlik hizmeti

* Havalimanı vergileri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ        

* Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

* Zorunlu Seyahat Sigortası (35 Euro)

* Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,

* Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri,

* Vize ücreti.

 

EKSTRA TURLAR

 

MELBOURNE

Ballarat Altın Madenleri Turu: 71,3 kilo gram ağırlığı ile dünyanın en büyük altın külçesinin bulunduğu Ballarat Bölgesine yapacağımız gezimiz esnasında açık hava müzesini gezerken kendinizi eski çağlarda altın ararken hayal edeceksiniz. 150 USD

 

Yarra Valley Şarap Tadım ve Hayvan Parkı Turu: Tam gün sürecek turumuz esnasından bölgenin en ünlü şarap bölgesi olan Yarra’da ünlü 4 merkezi ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi güzel bir restaurant’da alıyoruz. Dilerseniz şaraplardan satın alabilirsiniz. 200 USD

 

AUCKLAND

Waiheke Adası: Bir birinden güzel doğal oluşumlarla ve muhteşem bir denize sahip adanın güzelliği sizleri büyüleyecek. Adaya özgü şarapları tadımlayabileceğiniz turumuzun bitiminde otelimize transfer. 100 USD

 

SİDNEY

Tekne ve Akvaryum Turu: Sydney limanından hareketle kıyıları bölgenin kıyılarını gezip, akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görebilirsiniz. 150 USD

 

Balina İzleme Turu: Özel katamaran tekne ile çıkacağımız turumuz esnasında Sidney Limanını ve Balinaları resmetme şansımız olacak. 70 USD

Tüm Turlar Toplamı: 670 USD

 

Acente, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren