ARJANTİN & BREZİLYA | 25 Ağustos-03 Eylül 2017

ARJANTİN & BREZİLYA
Buenos Aires (3) & Iguazu (2) & Rio De Janeiro (3) & Soa Paulo (1)
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
25 Ağustos-03 Eylül 2017
09 Gece / 10 Gün

 
1.GÜN              İSTANBUL-BUENOS AIRES // 25 Ağustos 2017 CUMA
Turumuz saat 06.00’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Check – in işlemleri ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Havayollarının TK-15 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.05’te Buenos Aires’e hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22.15’te varış. Alanda bizi bekleyen özel aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
 
2.GÜN              BUENOS AIRES // 26 Ağustos 2017 CUMARTESİ
Kahvaltının ardından panoramik Buenos Aires gezimize başlıyoruz. Güney Amerika’nın en büyük şehirlerinden olmasına rağmen kendinizi önemli bir Avrupa kenti geziyormuş hissinden kurtaramayacağınız mimarisi, birbirinden lezzetli yemeklerden oluşan mutfağı ve elbette kalbinden taşan tango ile eşsiz şehir Buenos Aires’te ilk durağımız bu şehre neden “Güney Amerika’nın Paris’i" namının verildiğini bize varlığı ile anlatan La Recoleta semti olacak. Şehrin seçkin semtlerinden biri olan bu yerde Eva Peron’un (Evita) da mezarının bulunduğu Recoleta Mezarlığı’nı göreceğiz. Ardından Katedral ve Colon Tiyatrosu, La Boca semti gezimizin diğer önemli noktaları arasında. Turumuzun ardından şehri dilediğinizce gezebilmeniz için serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Tango Gecesine katılabilirler. Akşam yemeğimizi de alacağımız bu gezide bambaşka bir tango deneyimine tanık olmak için şehrin en iyi tango mekânlarından birinde olacağız. Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
Ekstra:  Akşam yemekli Tango Gecesi Turu: 110 USD (Kişibaşı)
 
3.GÜN              BUENOS AIRES // 27 Ağustos 2017 PAZAR 
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Tigre turuna katılabilirler. Turumuzdan özel aracımız ile Buenos Aires’in kuzeyinde yer alan, sadece Buenos Aires’in değil tüm Güney Amerika kıtasının en varlıklı semtlerinden biri olan San İsidro’ya hareket ediyoruz. Burada taş döşeli yollar ve kolonyal dönem evleri ile çevrili tarihi merkezi görüyoruz. Daha sonra aracımız bizi Tigre’ye götürecek. Burada halka açık bir feribotla Parana Deltası’nda yaklaşık 1 saat süren bir gezi yapıyoruz. Turumuzun ardından özel aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Günün geri kalanında serbest zaman.  Konaklama Buenos Aires’teki otelimizde.
Ekstra: San İsidro ve Tigre Turu: 70 USD (Kişibaşı)
 
4.GÜN              BUENOS AIRES-IGUAZU // 28 Ağustos 2017 PAZARTESİ
Kahvaltının ardından havaalanı transferine kadar serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte özel aracımız ile havaalanına transfer oluyoruz.  Yerel havayollarına ait tarifeli bir uçak ile Iguazu’ya (Arjantin) uçuyoruz. Varışımızda havalimanında yerel rehberimiz tarafından karşılanıyor ve Iguazu’nun Brezilya tarafına geçiyoruz. Otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek Akşam yemekli Rafa Inn Show’a katılabilirler. Güney Amerika danslarının sergilendiği bu show’da yemeğinizi yerken keyifli ve unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. Konaklama Iguazu otelimizde.
Ekstra: Akşam yemekli Rafa Inn Show: 105 USD (Kişi başı)
 
5.GÜN              IGUAZU // 29 Ağustos 2017 SALI
Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Iguazu Şelalelerini keyifli bir yürüyüş eşliğinde geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Macaco safarisine katılabilirler. Macaco Safari, İguazu’nun tüm görkemine ve keyfine varacağınız, heyecan dolu bir maceraya götürecek eşsiz bir tekne turu. Bu ilginç turdan sonra otelimize dönüş. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize transfer oluyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama Iguazu otelimizde.
Ekstra: Macaco Safari Turu: 120 USD (Kişibaşı)
 
6.GÜN              IGUAZU-RIO DE JANEIRO // 30 Ağustos 2017 ÇARŞAMBA
Kahvaltının ardından havaalanı transferine kadar serbest zaman. Dileyen yolcularımızla Ekstra Kuş Parkı turu yapılacaktır.  160 kuş türünüm barındığı Dünyaca ünlü Tropik yağmur ormanının içerisinde unutulmaz anlar yaşayıp, birbirinden güzel tropikal kuşları fotoğraflama imkanı yakalayabilirsiniz. Rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer oluyoruz ve Rio de Janeiro’ya uçuyoruz. Varışta havalimanında karşılandıktan sonra otele transfer oluyoruz. Konaklama Rio De Janeiro otelimizde.
Ekstra: Kuş Parkı Turu: 75 USD (Kişibaşı)
 
7.GÜN              RIO DE JANEIRO // 31 Ağustos 2017 PERŞEMBE
Kahvaltının ardından özel aracımız ile panoramik şehir turumuz için hareket ediyoruz. Bu sabah şehrin kolonyal bölgesini ziyaret edecek, burada dar caddeler, meydanlar ve tarihi binalar arasında Candelaria, Praça XV, Travesso Marketi, Metropolitan Katedrali’ni göreceğiz. Gezinin ardından serbest zaman. Akşam ise dileyen misafirlerimizle Ekstra akşam yemekli Samba Show turu yapılacaktır. Yerel bir restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından dünyanın en güzel dans gösterilerinden biri olan ve adı ülke ile özdeşleşmiş Platformda Samba Show izlenecektir. Konaklama Rio De Janerio otelimizde.
Ekstra: Akşam yemekli Samba Show: 160 USD (Kişibaşı)
 
8.GÜN              RIO DE JANEIRO // 01 Eylül 2017 CUMA
Kahvaltının ardından alışveriş yapmak, dinlenmek, çevreyi tanımak, deniz ve güneşten istifade etmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Corcovado turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak düzenleyeceği Sugar Loaf turuna katılabilirler. Turumuzda Guanabara Körfezi’nin inanılmaz manzarasına doyacağınız Sugar Loaf Tepesi’ne teleferikler ile çıkıyoruz. Konaklama otelimizde.
Ekstra:  Corcovado Turu: 100 Usd (Kişibaşı)
Ekstra: Sugar Loaf turu: 100 Usd (Kişibaşı)
 
9.GÜN              RIO DE JANEIRO-SAO PAULO // 02 Eylül 2017 CUMARTESİ
Kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Yerel havayollarına ait bir uçakla Brezilya’nın en önemli şehirlerinden biri olan Sao Paulo’ya hareket ediyoruz. Varışta yapılacak panoramik şehir turumuzda Iburapuera Park, Japon Mahallesi, Katedral, Tarihi Şehir Merkezi, Belediye Tiyatrosu, eski bir kahve çiftliği evi olan Casa da Fazenda göreceklerimiz arasında. Daha sonra dinlenmek için otelimize transfer oluyoruz.
 
10.GÜN            SAO PAULO-İSTANBUL // 03 Eylül 2017 PAZAR
Check – in işlemlerinin tamamlanmasının ardından havaalanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yollarının TK-16 sefer sayılı uçağı ile saat 03.25’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 22.10’da.
 

KURBAN BAYRAMI
Arjantin & Brezilya Turu
2/3 Kişilik Odada
Kişibaşı Fiyatı
Single Oda Farkı
0-2 Yaş Bebek
2-11 Yaş Çocuk
Buenos Aires: 4* 725 Continental Hotel vb.
http://www.725continental.com/default-en.html
2.590 Usd
725 Usd
525 Usd
2.540 Usd
Iguazu: 4* Hotel Continental Inn vb.
www.continentalinn.com.br
Rio De Janeiro: 4*  Merlin Copacabana Hotel vb.
http://www.hotelmerlin.com.br/contato.php
Sao Paulo: 4*  Blue Tree Premium Paulista vb.
http://www.bluetree.com.br/hotel/blue-tree-premium-paulista/
 

 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler;
* Türk Havayolları ile İstanbul-Buenos Aires gidiş / Sao Paulo-İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ilişkin alan vergileri,
* Buenos Aires-Iguazu / Iguazu-Rio de Janeiro / Rio de Janerio-Sao Paulo arası ekonomi sınıf uçak biletleri ve bu biletlere ilişkin alan vergileri,
* Buenos Aires’te 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
* Iguazu’da 2 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
* Rio de Janeiro’da 3 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
* Sao Paulo’da 1 gece 4 yıldızlı otelde konaklama,
* Programda belirtilen tüm transferler,
* Panoramik Buenos Aires, Rio De Janeiro şehir turları,
* Iguazu Şelaleleri Brezilya tarafında Ulusal Parklara giriş ücretleri,
* Özel araçlar ile programda belirtilen tüm geziler,
* Profesyonel Yerel rehberlik hizmetleri.
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;
* Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)
* Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri,
* Yemeklerde alınacak içecekler,
* Seyahat Sigortası,
* Kişisel harcamalar,
* Bahşişler.
 

ACENTE, HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜ’NE TABİDİR. TARİFELİ VE ÖZEL UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ OLABİLİR VEYA MEVCUT GEZİ VE UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. ACENTE, BU DEĞİŞİKLİKLERİ EN KISA SÜREDE BİLDİRMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. YOLCULARIMIZ UÇUŞ DETAYLARININ DEĞİŞEBİLECEĞİNİ BİLEREK VE KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞLARDIR. 0-2 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR ALAN VERGİSİ VE ALAN HİZMETLERİ BEDELİ ÖDEMEZLER.


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2407 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4256 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4118 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren