ABU DHABI | Her gün

YAZ – SONBAHAR 2016
ÖZEL PROMOSYON
ABU DHABI
Etihad Havayolları Tarifeli Seferi ile
Her gün Kesin Hareket… 3 Gece konaklama

 

1. GÜN: İSTANBUL - ABU DHABI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde saat 12:25’te bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Etihad Havayolları tarifeli seferi ile Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi'ye 14:25'te hareket. Yaklaşık 4 saat 25 dakika süren yolculuğun ardından Abu Dhabi'ye varış. Alanda karşılama ve şehir merkezindeki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2. GÜN: ABU DHABI

Sabah kahvaltısı ardından Abu Dhabi şehir turu için otelden hareket. Tur esnasında görülecek yerler arasında; Sheikh Zayed Camisi, Corniche (Sahil yolu), Emirates Palace ve geleneksel Bedevi yaşantısını görebileceğiniz Heritage Müzesi bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenen Çöl Safarisi turu için otelden hareket. Hiç bitmeyecekmiş gibi uzanan kum tepelerinin arasında 4x4 jeeplerle unutulmaz bir gün geçirirken, çölün sessizliği ve görkemine hayran kalacaksınız. Çölde gün batımını izlemenin muhteşem güzelliğine tanık olacak ve geleneksel Arap misafirperverliği, nargile ve oryantal şov eşliğinde lezzetli bir akşam yemeği yiyeceksiniz. Tur bitiminde otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 

3. GÜN: ABU DHABI

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Ferrari World turuna katılabilir. Dünyanın ilk Ferrari temalı ve en büyük kapalı parkı olan Ferrari Theme Parkta, Ferrari tutkunları 20'nin üzerinde eğlenceli aktivite ile unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar. Hem çocuklara, hem de yetişkinlere hitap eden parkta en önemli aktivite kuşkusuz, saatte 240 km hızla giden dünyanın en hızlı roller coaster'ına binmek olacaktır. Ferrari'nin tarihine ve yıllar içindeki gelişimine tanıklık edebilecek, 12 silindir motorunun içinde yolculuğa çıkıp Ferrari arabalarının nasıl yapıldığını görebileceksiniz. Çocuklar ise Ferrari Formula 1 arabalarının küçük versiyonlarına binip tur atabilir, uzaktan kumanda ile araba yarıştırabilir, atlı karıncaya binebilirler. Kısacası herkese hitap eden Ferrari Parkında heyecanlı ve unutulmayacak zamanlar geçirebilirsiniz. Ferrari Theme parkta geçen heyecan dolu bir günün ardından otele transfer. Akşam üzeri dileyen konuklarımız ile ekstra olarak düzenlenen Geleneksel Arap teknesi gezisi için otelden hareket. Bu romantik turda Abu Dhabi 'nin sahil kenarı boyunca şehrin modern, aynı zamanda mistik yüzüne gece tanıklık edeceksiniz. Tekne turunun tadını çıkarırken yerel lezzetler eşliğinde sadece görsel değil damak zevkinize de hitap eden bir şölen yaşayacaksınız.

 
4.GÜN: ABU DHABI – İSTANBUL

Sabah erken saatte odaları boşaltmamızın ardından havalimanına transfer. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Etihad Havayolları tarifeli seferi ile 08:30’da İstanbul'a hareket. Türkiye saati ile 12:45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 

OTELLER

İki kişilik odada kişi başı
Tek kişilik oda farkı
3.kişi
3–12 Yaş çocuk
0–2 Yaş çocuk
3* Otel (Kahvaltı dahil)
499 Euro
90 Euro
499 Euro
449 Euro
150 Euro
4* Otel  (Kahvaltı dahil)
549 Euro
120 Euro
549 Euro
499 Euro
150 Euro
5* Otel  (Kahvaltı dahil)
599 Euro
120 Euro
549 Euro
499 Euro
150 Euro
 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

*Etihad Havayolları ile Istanbul-Abu Dhabi-Istanbul ekonomi sınıf uçuşları,

*Havalimanı vergileri,

*Alanda karşılama ve Alan-Otel- Alan transferleri,

*Seçilecek kategori otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama ,

*Panoramik şehir turu,

*Yerel rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

*Vize ücreti ve servis bedeli (100 Euro) / Not: Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.

*Yurt dışı çıkış harcı bedeli( 15 TL ),

*Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

 

Seyahatname, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.  


En çok tercih edilen turlar

 Paris Turları
Paris Turları 884 TL’den itibaren
2194 Görülme
 Afrika Turları
Afrika Turları 6446 TL’den itibaren
2409 Görülme
 Balayı Turları
Balayı Turları 5346 TL’den itibaren
4257 Görülme
 Ortadoğu Turları
Ortadoğu Turları 4613 TL’den itibaren
4120 Görülme
Tüm Turlar

Operasyonlarımız

Öne Çıkan Turlar

Paris Turları
884 TL’den itibaren
Afrika Turları
6446 TL’den itibaren
Balayı Turları
5346 TL’den itibaren